Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlineakenus blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
427 odwiedzin | wpisów: 1, komentarzy: 7,

Okna dachowe

autor: akenus blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Witam ,

obecnie jestesmy na etapie adaptacji projektu atreusz mały 2 i tak sie zastanawiam czy ta ilośc okien dachowych nie jest za duza . W każdym z pokoi jest okno balkonowe plus okno dachowe - co nie ukrywam gweneruje koszt. jak widze u Panstwa jest tylko okno dachowe w łazience na górze. czy w pokojach jest wystarczająca ilośc swiatła? czy nie jest za ciemno?Proszę o poradę. 

Justyna


Komentarze (7)
autor:santacruz88  dodano: 2017-11-03 | 12:00:54
My w naszym domu wyeliminowalismy wszystkie okna dachowe i nie mamy ani jednego. .decyzji nie żałujemy w każdym pokoju jest okno bądź duże drzwi..oszczędność spora a i po co latem mają się nagrzewac pomieszczenia niepotrzebnie ..i jeszcze jedno okno dachowe które jest wiecznie brudne..żaden urok. .pozdrawiam
autor:oxxxo1989  dodano: 2017-11-03 | 13:15:08
U Nas tez bylo 3 okna dachowe zostawilismy tylko jedno, okna dachowe duzy koszt, na dodatek w lecie grzeje, w zimie chlodzi, a tak jak u Na stez sa dodatkowe okna i wcale ciemno nie jest
Tytuł: :)
autor:nitka22  dodano: 2017-11-03 | 15:22:39
A ja dodałam dwa okna dachowe. Mam w kazdym pokoju i łazience. kupiliśmy obrotowe wiec nie ma problemu z myciem. Każdy robi jak mu pasuje :)
autor:kasiaimichal  dodano: 2017-12-01 | 00:18:50
absolutnie zostaw dachowe,koszta nie są wielkie a robisz to na lata.Ja uważam że by było ciemno,mimo tego że Atreusz ma balkony. Grzeją latem?wcale nie muszą,wystarczy odpowiednią roleta zewnętrzna.
Odpowiedź do kasiaimichal
autor:czarna82  dodano: 2 miesiące temu
zgadzam się z kasiaimichał w 100% ja żałuje że nie zrobiłam we wszystkich pokojach na piętrze okien dachowych bo w zimie fajnie pokój się nagrzewa a w lecie rolety zasłaniają słońce i pokój się nie nagrzewa
autor:aniabudujeoberona  dodano: 7 miesięcy temu
ja zrezygnowałam z wszystkich okien dachowych, które miały być, mam strych bez okien :) to tylko poddasze nieużytkowe, więc po co generować koszty, a kominiarz ma schodki :)
autor:kakamonter  dodano: 4 miesiące temu
W naszym atreuszu jest 6okien dachowych,decyzji absolutnie nie żałujemy :) jest widno, przestronnie,pokoje są specyficznie podzielone strefa z balkonem super doswietlona, głębszą część pokoju bez dachowego byłaby kiepska...słoneczko.zagląda nam od rana i zostaje z nami do wieczora :)